Січень-Лютий 2013, №1-2(55-56)


Банківський бізнес – це просто

Роберт Коссманн, заступник голови правління «Райффайзен Банк Аваль» по роздрібному бізнесу, працює в Україні з 2005 року. І за його словами він не збирається залишати нашу країну навіть після завершення термінів контракту з австрійським банком. Наша бесіда про те, як банкам пережити нинішні кризові часи, а також про те, чому американський фінансист називає Україну своїм другим домом.

Як не проґавити інвестиційного шансу,

Як не проґавити інвестиційного шансу, або Чотири питання, які потрібно з’ясувати при продажу своєї частки в компанії на користь Фонду прямих інвестицій Микола Стеценко, Керуючий партнер ЮФ «Авеллум Партнерс»


Звичайний вундеркінд

Дмитро Костик мріє змінити світ. Причому не просто мріє, а діє: заснована ним IT-компанія Kodisoft ось уже 10 років створює продукти, аналогів яким немає ані в Україні, ані в світі. Вони кардинально змінюють наше уявлення про звичайні речі.

YS: італійський бренд українського походження

Відомих вітчизняних дизайнерів взуття можна перерахувати по пальцях. І всього один з них домігся визнання в країні-родоначальниці взуттєвого мистецтва і законодавиці мод – в Італії. Це Ярослав Шульженко, чиє взуття носять зірки шоу-бізнесу й дружини бізнесменів і політиків, а модні критики називають його «українським Лубутеном».

Лижний тракт

Краще за гори бувають тільки гори, а на кількість снігу в цьому сезоні не поскаржишся: гірськолижні траси просто ідеальні для шанувальників запаморочливих спусків. Свіже гірське повітря п'янить, снігові краєвиди засліплюють, і поважна публіка із задоволенням вправляється в лижному мистецтві, хизуючись ультрасучасним розкішним екіпіруванням. Протягом століть лижі зазнали масу змін у конструкції та матеріалах. І на сьогодні якість, вартість і дизайн гірських лиж багато можуть сказати про статус власника.

Андрій Гуренко

«Андрій Гуренко знову звертається до поетики міфу. Слідуючи за химерним плетивом орнаменту, ритм якого в художника зведений до рівня ритуалу, можна потрапити в позачасовий вимір. Тут простір, виходячи за прямокутник полотна, дає можливість знайти власні історії для образів «сутінкового» світу».
Вікторія Кудрявцева

Бренд року – 2012

6 грудня в Президентській залі офіційних прийомів у Києві відбулась 13-а церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Бренд року – 2012».


Сезон балів від Сигарного Клубу

22 грудня в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv Київський Сигарний Клуб відкрив сезон різдвяних балів-2012.


Різдвяний вечір у «Столипін-клубі»

19 грудня у готелі Hyatt Regency Kiev відбувся вже традиційний для «Столипін-клубу» Різдвяний вечір.

Джудіт Ріпка підкорює Україну

8 грудня 2012 в Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулася презентація знаменитого американського ювелірного бренда Judith Ripka. В Україні бренд буде ексклюзивно представлений компанією Crystal Group Ukraine.

Оксана 1-2
Новий рік розпочався традиційно. Миска олів’є й качка з яблуками. «Іронія долі», у якій – неймовірно, але факт – щороку знаходяться «непрочитані» фрази, невловлені погляди та нові акценти. Прикрашена ялинка, що викликає непідробний захват у моєї кішки Фросі. Бумкання дзиґарів під шампанське…
Усе як завжди. І як завжди в цю ніч майже фізично відчуваю себе на «прикордонному пункті», де власне минуле зустрічається з власним майбутнім.
Поруч зі мною в новорічну ніч – найдорожчі люди, що мають довічний «безвізовий» статус у моєму житті. І я ревно стежу за тим, аби ми перетнули часову межу разом. Зі мною й накопичений «багаж» – життєвий досвід та основоположні моральні принципи. Їх я теж, попри всю мінливість життя за вікном, переношу в своє майбутнє.
Але на кордоні як на кордоні. Хтось та щось обов’язково залишається позаду. Або змінює свій статус з «важливого» на «менш важливе». З цим нічого не вдієш. Треба подякувати всім і всьому, що залишається в минулому, і йти далі.
Але буває й навпаки. Людина, про існування якої ще вчора ти не здогадувався, стає раптом необхідною й рідною. І без неї кордон часу ти перетинати вже не в змозі. А ще на рубежі з’являються нові надії, нові проекти, нові бізнес-ідеї, які проростають у майбутнє й наповнюють життя новим змістом.
Новий рік розпочався… Хай усім нам у ньому щастить!