Грудень 2012, №12(54)


Новий Вавилон для бізнесу

Глобальну міжнародну торговельну платформу аll.biz – з десятками офісів по всьому світу, сотнями штатних співробітників і багатомільйонними оборотами – створив українець Іван Закревський. Головний козир ресурсу – інформація про майже 16 млн товарів і послуг продавців з 61 країни світу, яка доступна на 26 мовах. Плани в підприємця доволі амбітні: долаючи географічні та мовні бар’єри, створити для бізнесу справжній новий Вавилон.

У зоні інновацій

Олександр Кардаков, голова наглядової ради компанії «Октава Капітал», засновник компаній «Інком» та «Датагруп».

Економічне чудо Дмитра Борисова


«Дімо, ми тебе любимо, але якщо писати про кожне відкриття твоїх ресторанів, місця на інші новини вже не залишиться», – жартують журналісти. У минулому рекламник і рантьє, Дмитро Борисов створив свій перший заклад «Барсук» у розпал кризи. І відтоді відкриває нові ледь не щороку: Gastrorock, «Полювання на овець», Foodtourist, Baby-Rock, «Пивбар Beef and Bear». У кожному з них – черга з гостей та безпрецедентна рентабельність. У чому тут секрет?

Зустрічаємо по взуттю

Сніжана Нех – законодавиця взуттєвої моди України. Її клієнти – вимогливі модники, втомлені від розтиражованих брендів.

Dom Pеrignon: шампанське як мистецтво

Кажуть, як зустрінеш Новий рік, так його й проведеш. Отже, якщо бій курантів застане вас із келихом Dom Perignon, то наступні 12 місяців, за логікою повір'я, пройдуть під знаком дивовижної витонченості та королівських розкошів – усього того, що уособлює це елітне шампанське, яке сьогодні  вважають одним з найдорожчих у світі.

Будинок, до якого бажаєш повернутися

Ірина Біленчук, головний архітектор власної архітектурної студії та власниця першого в Україні салону бельгійських меблів та інтер'єру Pavilion Flamant, закохана в свою професію щиро й самозабутньо. З Іриною ми поговорили про сучасні тренди в дизайні інтер'єрів, про нове розуміння розкошів і про те, що саме може зробити ваше житло справжнім домом мрії.

Олена Придувалова

Живопис Олени Придувалової до нестями свіжий, а вільна емоція картини, яку все ніяк не виходить назвати графікою, – некерована, невловна й прекрасна. Майже примаченківське розуміння кольору і його тендітного, граничного, але вільного у співвідношеннях життя – складне для визначення. Феномен Олени Придувалової – у відкритому, чистому й прозорому погляді на світ та речі, що його складають.
Наталія Сухоліт

Нерухомість-2012 очима експертів

22 листопада в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv пройшов UREC Real Estate Summit, присвячений підсумкам 2012 року на ринку нерухомості України та перспективам цієї галузі. Організаторами саміту виступила галузева організація Ukrainian Real Estate Club.

Рояль – дітям

25 листопада в готелі Інтерконтиненталь відбулася безпрецедентна подія – підбиття підсумків збору меценатських коштів на придбання роялю родини Steinway and Sons для київської дитячої музичної школи ім. В. Косенка з урочистим врученням цьому музичному закладу подарункового сертифіката на рояль.

Luxury Lifestyle Awards

28 листопада 2012 у готелі Fairmont Grand Hotel Kiev відбулася церемонія вручення премії Luxury Lifestyle Awards 2012.
Уже четвертий рік поспіль на цій урочистій події зібралися впливові представники вітчизняного світу розкошів. Цю церемонію, організатором якої є компанія LUXOR management, відвідали більш як 300 осіб.BCM_12_slovo
У листопаді я стала учасником і свідком надзвичайної події – київській музичній школі ім. В. Косенка група бізнесменів-меценатів подарувала новий рояль Steinway вартістю 250 тис. гривень.
Факт придбання сучасного роялю для однієї зі столичних шкіл не міг не потішити мене особисто, адже, маючи професійну музичну освіту й навчаючи доньку в музичній школі, я добре знаю в якому плачевному стані в Україні перебувають подібні заклади. Інструментарій у них не оновлювався з радянських часів, приміщення жахливо виглядають і ремонтуються лише коштом учителів та учнів. Пригадую випадок, коли декілька років тому моя мала брала участь у дитячому конкурсі в знаменитому Київському музичному училищі ім. Р. Глієра, і ми були змушені везти за собою… стілець, бо в залі не знайшлося стільця, який би пасував до її зросту.
Я чудово розумію, що придбання одного роялю для однієї школи не вирішить проблем тисяч інших шкіл. Добре усвідомлюю, що благодійність, по суті, – це латання дірок у гнилій економічній системі. І одним роялем усієї системи не змінити і всіх дірок не залатати. Система потребує радикальних методів і підходів, які за 21 рік незалежності так і не були розроблені та впроваджені. Однак настрій мій від думки, що десятки дітей гратимуть на чудовому інструменті, істотно покращився. І ще я певна, що допомагати талановитим дітям – це єдине безпечне й гарантовано вигідне вкладення, це «шматок хліба», кинутий у майбутнє всієї країни.
Бажаю всім нашим читачам щасливого прийдешнього!

З близьким уже Новим роком!
Зі світлим святом Різдва Христового!