Вересень-жовтень 2012, №9-10(51-52)


Текстиль Made in Ukraine

Як удалося Олександрові Барсуку – у минулому військовому, без початкового капіталу, без спеціальної освіти й без зв'язків – стати власником чотирьох фабрик та впевнено керувати півторатисячним колективом одного з найбільших текстильних концернів України? Аналізуючи його історію, можна сказати словами Теодора Рузвельта: «Успіх – це просто: робіть те, що можете, тим, що маєте, там, де ви є».

Мистецтво збереження капіталів

Цього року УкрСиббанк одержав нагороду «Найкращий сервіс private banking» в Україні за оцінкою авторитетного міжнародного видання Euromoney. Та головною нагородою для цієї установи є те, що кожен четвертий український клієнт private banking обслуговується саме в УкрСиббанку. Чому? Про це ми запитали начальника департаменту персональних банківських послуг УкрСиббанку BNP Paribas Group Олексія Александрова.

Залишитися в живих

Юлія Плієва
генеральний директор Apple Consulting®


Володар інформації

Президенту холдингу «Інформаційні системи 123» Олександрові Серебрянику одному з найперших удалося створити в Україні по-справжньому клієнтоорієнтовану бізнес-довідку. Співробітники call-центру «123» цілодобово відповідають на найрізноманітніші питання – від «Який режим роботи поліклініки?» до «Де в Києві замовити сусі?». Причому роблять це вони настільки оперативно та якісно, що зараз холдинг виходить і на закордонні ринки. Адже, як то кажуть, хто володіє інформацією, той володіє світом.

Київ безкоштовно

Марині Кривунченко, співзасновнику й керівникові проекту Free Tours Ukraine, певною мірою вдається розвінчувати міф про те, що задарма сир буває лише в мишоловці. Разом з командою гідів-волонтерів вона організувала безкоштовні екскурсії по Києву для іноземних туристів: демократичний бізнес з європейським обличчям.

Bentley: політика досконалості

Ім'я Bentley вже стало загальновідомим для шанувальників авто класу luxury. Bentley зараз асоціюється не тільки з досконалим автомобілем, але й з самим духом англійського аристократизму, розкошів, престижу, елітарності. «З рокотом моторів гоночних Bentley воістину розпочалося двадцяте століття як епоха чоловіків, закоханих у красиві й швидкі автомобілі», – писав англійський журнал Autocar у 1921 році. Відтоді компанія пережила як злети, так і падіння. Але її епоха триває й понині.

Олексій Литвиненко

Маючи за зразок деперсоналізованого вчителя – природу, за законом подібності, Олексій Литвиненко тяжіє до відтворення гармонії існування, яку відчуває дуже гостро. Його цікавить внутрішній рух у часі, схожий на цикл життя рослин, де зовнішня трансформація є наслідком глибинних змін.
Андрій Гуренко


Магія екслібріса від Сергія Бродовича

Успішний бізнесмен, голова інвестиційної групи «ТАСК», меценат, громадський діяч і володар унікальної колекції екслібрисів, що належить до десятки найбільших на пострадянському просторі, Сергій Бродович – це справжній збирач артефактів. Адже його колекція є не просто зібранням творів мистецтва, а і яскравою живою історією.

Для душі та тіла

Найчистіше повітря, термальні води та бездоганний сервіс на висококласних курортах світу – для заможної людини це найприємніший спосіб піклування про своє здоров'я. Адже що може бути більш цілющим, аніж сама можливість зректися неспокою життя великого міста та насолодитися аристократичною тишею фешенебельного санаторія? Енергетика таких місць лікує сама по собі.
Із самопочуттям у вас усе гаразд? Чудово! Проте краще не нехтувати профілактикою. Розкішний відпочинок у поєднанні з діагностичними обстеженнями дозволять вам бути впевненими в цьому на всі сто.


Рецепт успішного готельного проекту

Готельний ринок України за останні роки зазнав серйозних змін. Після пережитої кризи галузь готельної нерухомості почала активно розвиватися, з'явилися нові об’єкти під міжнародними брендами. Які чинники забезпечать готельному проекту конкурентоспроможність і прибутковість у нових умовах? На це питання в рамках щорічного заходу UREC Hospitality Forum 2012, що відбувся 27 вересня в «Президент-Готелі», спробували відповісти провідні гравці ринку готельної нерухомості України.


Літній раут

1 вересня в заміському клубі Riviera Villas відбувся традиційний літній раут El Humo Grande, що його організував Київський Cигарний Kлуб.

--

Реклама