Травень 2012, №5(47)


«Ми відповідальні за капітали, які залучили»

Серед гравців фондового ринку Сергій Бродович вирізняється принциповістю та інтелігентністю. Незважаючи на важкі часи, інтереси клієнта та розвитку ринку для нього важливіші, аніж особиста сьогоденна вигода. Крім того, він вкладає гроші у вічне: колекціонує екслібриси та підтримує мистецькі проекти.

Дружні поради українському підприємцю

Жанн Смотрич, президент Українського
маркетинг-клубу MarketingJazzz,
директор Міжнародної академії маркетингу

Еко-бренд

Французького бізнесмена Жана Роша з дитинства виховували в дусі поваги до природи та екології. Тож закономірно, що згодом його компанія BETEN International почала освоювати екологічно чисті види бізнесу. І навіть працюючи в сфері ядерної енергетики, це підприємство займалося не реакторами, а питаннями захисту довкілля навколо атомних електростанцій. Тож і сьогодні бізнесмен усіляко пропагує бізнес-модель, коли комерційна діяльність сполучається з екологічною користю.

Про що розповідають діаманти

Катерина Тимофєєва, певно, знає про діаманти все. За її ескізами в єдиному екземплярі виготовляються прикраси знаменитих італійських ювелірних домів. Як міжнародний експерт з діамантів вона бере участь у найпрестижніших аукціонах світу. Її запрошують найбагатші шейхи Сходу, аби проконсультуватися щодо справжньої цінності власних коштовностей та колекцій. Крім того, вона допомагає вибирати прикраси багатьом знаменитостям. Отож Business Class теж розпитав Катерину Тимофєєву про справжню цінність ювелірних прикрас.

Жива ідея

Підприємець Максим Богданович відкрив перший в Україні «живий бар» nebO's – заклад швидкого харчування, де пропонують їжу з термічно не-
оброблених інгредієнтів. Зробив він це винятково для власного задоволення. Проте тепер він бачить у цьому напрямі більше перспектив, аніж у своєму основному – виробничому – бізнесі.

Терпкий смак вина, мистецтва й перемоги

Династія Ротшильдів, успішних фінансистів і банкірів, також увійшла в історію світового виноробства. Особливо відзначився барон Філіп де Ротшильд – він підніс цю справу до рівня мистецтва, надихаючись творчістю Пабло Пікассо, Марка Шагала та Жана Кокто, які створювали геніальні етикетки для його пляшок. Доля приготувала барону страшні випробування: переслідування фашистів у Другій світовій, загибель дружини в концтаборі, втрата капіталів та руйнування маєтків. Проте недарма пляшки вина зі свого першого повоєнного врожаю барон Ротшильд прикрасив символом перемоги. Адже дивлячись на руїни повоєнного часу, він уже бачив геть інше.

Джазові акценти Олексія Когана

Олексій Коган –  відомий знавець джазу – вважає своє унікальне зібрання музичних записів інструментом для роботи. Він відчуває себе щасливим, бо усе життя займається й заробляє на життя улюбленою справою.

Володимир Бовкун

«Мистецтво не твориться серцем, головою, соціальним запитом, сприятливими обставинами і т. п. Воно поза тим. Воно подається тобі в готовому вигляді. Як казав Пікассо, «я не шукаю, я знаходжу».

Принади аеропортів світу

Маєте вільний час перед вильотом? Чи, може, ваш рейс затримується?


ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Гордість країни
Хемінгуей, дипломати й сигари
Євровечірка ЄБА «Французька ніч»
IT-рішення для українського бізнесу
Entrepreholic!:надихаючи на успіх


--

Анонс номера

Реклама