Місія журналу

Зробити публічним діловий досвід знакових фігур українського бізнесу та забезпечити читачів інформацією, що допоможе їм досягнути успіху у власному бізнесі та власній кар’єрі.

 

Business Class Magazine

журнал про діловий досвід відомих фігур українського бізнесу. До уваги читачів — інтерв'ю з особистостями, що досягли значних успіхів в бізнесі, яскраві бізнес-рішення, коментарі досвідчених практиків бізнесу на гострі питання економіки та підприємництва, історії становлення українських компаній, а також матеріали про мистецтво та стиль життя.

 

Видається творчою агенцією «Аквамарин» з 2007 року українською (90% обсягу) та англійською мовами 10 разів на рік. Розповсюджується у VIP-залах Борисполя, на борту літаків, в готелях, ресторанах, клубах, за передплатою та в роздріб.

 

Читачі Business Class Magazine — широка ділова аудиторія.

 

Засновник та видавець ТОВ «Творча агенція «Аквамарин»
Головний редактор Оксана ПІДСУХА (ЧИЖЕВСЬКА)
Директор Ганна ЧУДУТОВА
Заступник головного редактора Ганна ЧУДУТОВА
Літературний редактор
Володислав Журба
Англійський переклад ТОВ «Ком'юнік Компані»
Директор із продажу реклами Світлана Равняго

 

Опубліковані на сайті матеріали не можна повністю чи частково використовувати без письмового дозволу редакції. Зміст та дизайн сайту Business Class Magazine є інтелектуальною власністю видавця, що охороняється «Законом про авторське право». Погляди авторів не обов’язково збігаються з поглядами видавця.

 

Адреса редакції та засновника:

вул. Г. Сковороди, 7, офіс 15, Київ, 04071, Україна, тел/факс +380 44 501 16 48, oksana@businessclass.kiev.ua

 


 

Запрошуємо до співпраці ділових людей, що мають цікаві історії створення та розвитку власної справи.